O nas

Sklep internetowy dostępny pod adresem https://e-trawy.pl prowadzony jest przez:

Wac Fruit Michał Wacławek

ul. Kanałowa 31a

96-300 Żyrardów

NIP 838-168-81-95

Regon 142530802

Wac Fruit jest firmą rodzinną, funkcjonującą od 2000 roku, działającą na rynku skupu i sprzedaży nasion zbóż, owoców i warzyw, nawozów i środków chemicznych dla rolnictwa. Zajmujemy się skupem i eksportem owoców i warzyw w pełnym asortymencie, w tym konsumpcyjnych i przemysłowych. Już od samego początku istnienia Firmy najważniejsza była dla nas wysoka jakość oferowanych produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na zaoferowanie Państwu najwyższą jakość oferowanych towarów, sprawną organizacją odpraw oraz terminowość dostaw.

Eksportujemy nasze towary do Europy Wschodniej i Zachodniej. Wieloletnia współpraca z kontrahentami zagranicznym oraz zadowolenie naszych odbiorców czyni z nas partnera godnego zaufania. Niewątpliwie naszą zaletą jest posiadanie baz załadunkowych w zagłębiu warzywniczym (powiat kutnowski) oraz sadowniczym (powiat grójecki). Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy także nawozy i środki ochrony, zapewniające prawidłową uprawy roślin.

W ciągle powiększającej się ofercie nasi Klienci znajdą także także materiały i środki pomocnicze niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym.

Tworząc sklep internetowy e-trawy.pl przyświecał nam cel w postaci udostępnienia naszym Klientom jeszcze wygodniejszej metody zakupu oferowanych przez nas produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli traktowani w indywidualny sposób, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Pragniemy, aby znaleźli oni w naszym sklepie bogatą ofertę wyselekcjonowanych produktów, idealnie dopasowanych do ich potrzeb oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy

Michał Wacławek – właściciel